Sraz přátel značky JAWA

Účast na letošním srazu přislíbila legenda motoristického sportu, šestinásobný vítěz Rallye Dakar, pan Josef Macháček. Kromě prohlídky jeho vítězné čtyřkolky se můžete těšit i na spoustu historek z bohaté závodní kariéry.

Všem účastníkům srazu, kteří se budou chtít v Ledcích zdržet o něco déle, nabízíme možnost kempování, a to jak před srazem z pátka na sobotu, tak po srazu ze soboty na neděli Zároveň pro Vás bude k dispozici uzamykatelná garáž, kam si budete moci přes noc zaparkovat své stroje. Pokud Vás noc ve stanu neláká, v dalším příspěvku přidáváme tipy na ubytování v okolí.

Pro všechny, kteří se chtějí v místě srazu zdržet o něco déle a nezamlouvá se jim kempování vedle areálu, přidáváme pár tipů na ubytování v okolí Ledec.

Upozornění pro všechny, kteří se chystají dorazit na sraz ze směru od Jaroměře a Dvora Králové nad Labem - z důvodu Podorlické rally nebude možno využít nejkratší cestu do Ledec (na obrázku znázorněna trasa Podorlické rally a oficiální objízdné trasy organizátorů).

Podle nás je však nejlehčí zvolit cestu: Jaroměř > České Meziříčí > Opočno > Ledce.

Současně je z důvodu rekonstrukce v Třebechovicích pod Orebem na výjezdu do Ledec dlouhodobě uzavřena ulice Čsl. legií. Nejkratší objížďka vede přes Polánky nad Dědinou, která je podél cesty dobře značena.

Přejeme bezpečnou cestu a na viděnou v sobotu.